בית ספר לרכיבה

 
 
חוות נטלי מפעילה בית ספר לרכיבה, בו מתקיימים שיעורי רכיבה פרטיים וקבוצתיים, לילדים, לנוער ולמבוגרים. כמו כן, בבית הספר מתקיימים קורסים לרכיבה מתקדמת ולאילוף סוסים. בחופשות אנו יוצאים למחנות בוקרים בשטח, לטיולים ולקייטנות.

הבנת שפת הסוסים והטיפול בהם הינם חלק בלתי נפרד מהלימודים בחווה. התלמידים שלנו לומדים לקחת חלק בכל מה שנעשה עם הסוס לפני ואחרי הרכיבה. שאיפתנו היא לאפשר להם לקחת אחריות על הסוסים, ובכך ללמוד להעניק ולא רק לקבל.
  לימודי רכיבה על סוסים בכל הרמות
 
שיעורים תיאורטיים
בחוות נטלי מתקיימים שיעורים תיאורטיים, העוסקים בנושאים כגון: משק, וטרינריה, פסיכולוגיה של הסוס והיכרות עם ענפיו השונים של עולם הסוסים. החווה מאפשרת לתלמידיה להשתלב בעבודה בתחומים שונים, ומעודדת את הבוגרים להשתתף בקורסי מדריכים.

חוגי רכיבה לילדים ולנוער
חוגי הרכיבה לילדים ולנוער מתקיימים בימים א' – ה' בשעות אחר הצהריים, ובימי ו' בבוקר. המפגשים הקבוצתיים הינם בני שעה וחצי – 3 שעות, בהתאם לרצון וליכולת של התלמידים. מפגשים אלו כוללים שיעור רכיבה, טיפול בסוסים ופעילויות הקשורות לחיי החווה ולעולם הסוסים. במצבים בהם הרכיבה לא מתאפשרת, אנו מקדישים את המפגשים לשיפור מיומנויות התקשורת ולתרגול עבודת הקרקע עם הסוסים.
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר